TOP 7 – Nie tylko Thor! Najlepsze filmy z Chrisem Hemsworthem!

Zrobiliśmy urodzinowy quiz, to teraz czas na mały ranking! Ułożyliśmy zestawienie najlepszych niemarvelowych produkcji, w których występował Chris Hemworth!

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze filmy z Robinem Williamsem!


7. Wyspa strachu

Na początek rzućmy udział w thrillerze Davida Twohy’ego. Cliff i Cydney (Steve Zahn i Milla Jovovich) są młodą parą, która zdecydowała, że swój miesiąc miodowy spędzi na wędrówkach po pięknych i spokojnych plażach hawajskich wysp. Na jednym z odludnych szlaków para napotyka przerażonych turystów wspominających o okrutnym morderstwie, które miało miejsce na wyspie. Niepewni czy zostać czy uciekać Cliff i Cydney przyłączają się do dwóch innych par. Nikt nie wie komu może zaufać. Raj zamienia się w piekło – rozpoczyna się brutalna walka o przetrwanie.

6. Star Trek

Mało kto o tym pamięta, ale Hemsworth pojawił się też na krótko w nowej filmowej wersji Star Trek – i to w roli ojca głównego bohatera.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?