Avengers: Koniec gry – co Bracia Russo wiedzą o przyszłości Gamory w MCU?

W jednym z ostatnich wywiadów z braćmi Russo poruszono temat losu Gamory w MCU. W postać zielonoskórej zabójczyni wciela się Zoe Saldana.

Jak wiadomo, postać Gamory, która została uśmiercona w Avengers: Wojna bez granic, lecz za sprawą podróży w czasie wersja jej postaci z 2014 roku pojawiła się również w Końcu gry. W finale czwartej części Avengers jej wątek nagle się urywa i widzowie zostają pozostawieni bez wiedzy o ostatecznym losie adoptowanej córki Thanosa. Zginęła w bitwie, a może została wymazana przez Iron Mana, który użył kamieni nieskończoności, by pokonać armię Szalonego Tytana? A może przeżyła, i jeśli tak, to gdzie się znajduje?  Okazuje się, że twórcy filmu sami nie są w stanie odpowiedzieć na to pytanie, lecz wskazują, kiedy wszystkiego się dowiemy.

Zobacz również: Fighter – Stramowski i Roznerski na bokserskim ringu. Oficjalne zdjęcia z filmu

Joe: Nie wiemy czy obróciła się w proch czy przeżyła. To najprawdopodobniej pytanie, na które odpowiedzą Strażnicy Galaktyki 3.

Anthony: Quill też nic nie wie.

Joe: Jestem przekonany, że nadchodzące filmy odpowiedzą na to pytanie.

Business Insider: Wszystko zależy od Jamesa Gunna?

Anthony: [śmiejąc się] Zgadza się, my już zrobiliśmy swoje.

Zatem na rozwiązanie tej historii trzeba będzie poczekać do 2022 roku, kiedy to zadebiutuje trzecia część Strażników Galaktyki.

gamora zoe saldana

fot. Marvel

Zobacz również: Wielki konkurs z Grą o Tron! Wygraj zestawy gadżetów z serialu!

Avengers: Koniec gry zarobił już 2,5 miliarda dolarów, co sprawia, że jest najlepiej zarabiającym filmem Marvela. Finałowe starcie z Thanosem wciąż wyświetlane jest w polskich i światowych kinach. Następnym w kolejności filmem z MCU jest Spider Man: Daleko od domu, który zadebiutuje 5 lipca.

Źródło: Business Insider / ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?