Ultimates kolejną supergrupą w MCU?

Najnowsza część Avengers i zbliżający się sequel Spider-Mana dają mocne podwaliny pod stworzenie całego multiwersum. Pojawiają się pierwsze pogłoski co do tego, w którą stronę może to wszystko zmierzać.

Portal HN Entertainment twierdzi, że kolejnym większym projektem będą Ultimates – komiks powstały w 2015 roku, stający głównie naprzeciw zagrożeniom o skali kosmicznej. Członkami drużyny były takie osoby, jak Czarna Pantera, America Chavez czy Kapitan Marvel. Zasadniczo taka drużyna dobrze wpisywałaby się w koncepty Kevina Feige, który nie od dziś stara się wprowadzić większą różnorodność etniczną do uniwersum.

Ultimates

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Wiedźmin – pierwsze spojrzenie na zbroje Nilfgaardczyków!

Oczywiście wszystko to należy traktować jako plotki. Co więcej, jeżeli się sprawdzą, projektu należy się spodziewać dopiero za kilka lat.

Źródło: HN Entertainment / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?