Oszustki – dwa nowe fragmenty kryminalnej komedii z gwiazdorską obsadą!

Wytwórnia MGM opublikowała niedawno dwa nowe fragmenty ze współczesnego remake’u klasyka z 1988 roku, znanego w Polsce pt. Parszywe dranie. Gwiazdami nachodzącego obrazu są Anne Hathaway i Rebel Wilson. Serdecznie zapraszam do oglądania!

W poniższych materiałach wideo postać grana przez Anne Hathaway uczy bohaterkę Rebel Wilson, jak zostać wysokiej klasy oszustką. Brzmi ciekawie?

Zobacz również: Saints Row zmierza na wielkie ekrany!

Reżyserią Oszustek zajął się Chris Addison. Scenariusz sporządziła z kolei Jac Schaeffer. Zatem omawiana produkcja ukaże Hathaway i Wilson w roli wyrafinowanych oszustek. Obie posiadają niezaprzeczalny talent do manipulowania ludźmi i wyciągania od nich pieniędzy, lecz różni je poza tym niemal wszystko, a w szczególności jedna ważna rzecz – przynależność do klasy społecznej. Pierwsza z nich reprezentuje samą górę, dystyngowana piękność o nienagannych manierach. Druga z kolei okupuje najniższe rejony, średnio urodziwa, pyskata i źle wychowana. Niemniej obie bohaterki postanawiają połączyć siły, w celu dorwania parszywych drani, którzy je wcześniej niemiło wykorzystali.

Warto tutaj dodać, iż w filmie biorą udział również: Tim Blake Nelson, Alex Sharp, Ingrid Oliver i Emma Davies.

Oszustki zadebiutują w polskich kinach już 21 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Christian Black; Metro Goldwyn Mayer Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?