Advertisement
Advertisementpixel

Gwiazda American Horror Story zagra matkę Jokera?

Do obsady origin story największego nemezis Batmana prawdopodobnie dołączy kolejna postać. Tym razem chodzi o matkę tytułowego (anty)bohatera.

Coraz więcej znanych nazwisk dołącza – bądź dołączy lada moment – do być może rewolucyjnej adaptacji komiksu DC. Po tym, jak doszły nas słuchy o rozmowach w sprawie roli z legendarnym Robertem De Niro oraz znanej z Deadpoola 2 Zazie Beetz, otrzymaliśmy informację, kto najpewniej wcieli się w matkę granej przez Joaquina Phoenixa postaci. Chodzi o Frances Conroy, która ma prowadzić aktualnie negocjacje w sprawie występu. Oprócz American Horror Story, aktorka otrzymała również Złotego Globa za Sześć stóp pod ziemią, a także grała w przeszłości w takich produkcjach, jak Zapach kobiety czy Broken Flowers. Przypominamy, że wcześniej tę samą rolę odrzuciła Frances McDormand.

Frances Conroy gra matkę Jokera

Kadr z filmu Broken Flowers

Zobacz również: Robert de Niro negocjuje udział w filmie o Jokerze!

Reżyserem filmu ma być odpowiadający za Kac Vegas Todd Phillips, który otrzymał 55 milionów dolarów na produkcję. Scenarzystą został Scott Silver (Fighter). Fabuła ma kręcić się ma wokół Azylu Arkham, jednak historia odbywać się będzie prawdopodobnie we wczesnych latach 80. Gotham City. Zdjęcia mają się rozpocząć we wrześniu tego roku w Nowym Jorku, premiera hitu odbyć się ma zaś 4 października 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu American Horror Story

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?