Kevin Feige nie przewiduje rychłego dołączenia X-Men do MCU

Choć saga związana z dołączeniem Foxa do Disneya już się zakończyła, przeniesienie uniwersum X-Men do Marvel Cinematic Universe wcale nie będzie taką prostą sprawą.

To, co można było sobie wyobrazić już wcześniej, teraz zostało tylko potwierdzone, i to przez samego sternika tego wielkiego przedsięwzięcia.

To może zająć nieco czasu. To wszystko stanowi dopiero początek i pięcioletni plan, nad którym pracujemy, zaczął swoją drogę jeszcze przed tamtymi wydarzeniami. Dla nas nie chodzi więc w tej chwili o to, kiedy i gdzie pojawią się X-Men. Chodzi o samą radość, że wreszcie wrócili do domu. Ale cały ten proces będzie długi – powiedział Feige.

kadr z filmu Logan

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – Jean Grey wyzwala swoje potężne moce w nowym spocie!

Nie ma co się w sumie dziwić takiej rezerwie. X-Men to ogromny kawał koncepcji, który w komiksowym wydaniu jest bardziej skomplikowany i różnorodny od wszystkiego wokół Avengers. Bezpieczne i sensowne połączenie tych środowisk w filmach będzie nie lada wyzwaniem.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?