AdvertisementMen in Black International – niesamowity wygląd obcych na nowym zdjęciu!

Do sieci trafiły właśnie trzy nowe zdjęcia promujące wysoce wyczekiwany spin off Facetów w Czerni, który zatytułowany jest Men in Black International. Fotosy znajdziecie poniżej. Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają w zasadzie jedynie głównych bohaterów produkcji. W ich rolach występują Tessa Thompson i Chris Hemsworth. Trzecie zaś skupia się na społeczności kosmicznej, ukazując niesamowicie pomysłowo zrealizowanych obcych. Zresztą zobaczcie sami.

Men in Black International

Fot.: Sony

Men in Black International

Fot.: Sony

Men in Black International

Fot.: Sony

Zobacz również: Fatherhood – Kevin Hart w adaptacji poruszającej powieści o stracie i miłości!

Powitajcie więc nowe pokolenie agentów. Historia podąża śladami tytułowych bohaterów, którzy zostają wciągnięci w sprawę tajemniczej śmierci. Z popełnionym przestępstwem niestety powiązani są kosmici. Zatem kryminalna zagadka ma zasięg międzygalaktyczny i musi zostać, czego nietrudno się domyślić, jak najszybciej rozwiązana. Agenci natychmiast ruszają do boju, przeżywając po drodze nieziemskie przygody. Jesteście ciekawi, jak to wszystko się zakończy? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam już na seans. Ze zwiastunów obraz wygląda niesamowicie i na pewno warty jest waszej uwagi.

Reżyserem widowiska zatytułowanego Men in Black International został F. Gary Gray. W obsadzie filmu występują m.in.: Tessa Thompson, Chris Hemsworth, Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Rebecca Ferguson i Emma Thompson.

Omawiany obraz zadebiutuje w polskich kinach już 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComicBook.com; ScreenRant.com / Ilustracja wprowadzenia – Sony

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?