AdvertisementPolityka – czas na przedstawienie opozycji!

Jak dotąd Patryk Vega udostępniał jedynie te fragmenty swojego filmu, które uderzały w partię rządzącą. Teraz wreszcie dał znać, że w polityków opozycji również będzie celował.

Oto kolejny fragment filmu Polityka, tym razem z liderem opozycji w roli głównej. Widzimy Zbigniewa Suszyńskiego, który podejrzanie przypomina Grzegorza Schetynę, a obok niego Daniel Olbrychski:

Opozycja w filmie „Polityka”

Opozycja w filmie „Polityka”.

Opublikowany przez Patryk Vega Niedziela, 30 czerwca 2019

Zobacz również: Polityka – kolejny fragment filmu. Macierewicz i Misiewicz w homoseksualnej scenie!

Kto jeszcze pojawi się w obsadzie Polityki? Na pewno będzie to Iwona Bielska, którą wcielającą się w postać wzorowaną na Krystynie Pawłowicz zobaczyć można było w udostępnionym przez reżysera klipieMarcin Bosak jako premier Mateusz Morawiecki oraz Maciej Stuhr,  którego przekonał projekt Vegi. Według doniesień dziennikarzy WP w Polityce ujrzymy również Janusza Chabiora (jako Antoniego Macierewicza), Daniela Olbrychskiego, Tomasza Oświecińskiego, Antoniego Królikowskiego i Ewę Kasprzyk.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Facebook Patryk Vega 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dg pisze:

No ni czym się tak egzaltujesz. Wielki reżyser którego już nikt nie chce zatrudnić . Placze bo zabrali mu pitbula jejku co ja teraz zrobię a może o polityce coś nabazgrole . Artysta że heja .

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?