Quentin Tarantino o możliwości nakręcenia Star Trek

Jakiś czas temu pojawiły się przypuszczenia, jakoby kultowy twórca miał nakręcić kolejny Star Trek. Teraz, po pewnej przerwie w doniesieniach, sam zainteresowany powraca do sprawy.

Tarantino opowiedział w wywiadzie dla SlashFilm o potencjalnej możliwości stworzenia tego filmu:

Możliwość jest spora. Nie miałem z nimi ostatnio zbyt wiele do czynienia, bo byłem w trakcie tworzenia nowego projektu. Ale rozmawialiśmy o historii i skrypcie. Został napisany i kiedy wynurzy się z mojej głowy niczym Punxsutawney Phil po pracy nad Pewnego razu w Hollywood, będziemy o tym rozmawiać.

Star Trek

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – twórcy opowiadają o ostatniej scenie

Fani zarówno uniwersum, jak i reżysera mogą więc nadal trzymać kciuki za tę współpracę. Pytań pozostaje wciąż wiele, od kategorii wiekowej (mówiło się o R, ale to wciąż pozostaje w sferze plotek) aż po rodzaj historii, a nawet medium. Kto wie, może czeka nas np. miniserial?

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?