Robert Downey Jr. stworzy uniwersum Sherlocka Holmesa?

Choć trzecia część filmu o najsłynniejszym detektywie świata pojawi się dopiero zimą przyszłego roku, osoby stojące za projektem mają nieliche plany.

Robert Downey Jr. oraz jego żona Susan, chcą, żeby Sherlock Holmes 3 był nie tylko zwieńczeniem trylogii, ale jednocześnie zaczątkiem większego uniwersum. Z tym, że w przeciwieństwie do MCU, tutaj panowałoby znacznie większe zróżnicowanie. Rzeczone uniwersum miałoby opowiadać historie detektywistyczne z zupełnie odmiennych okresów. Cóż, zapewne sukces tak dużego przedsięwzięcia zależy od tego, jakim zainteresowaniem cieszyć się będzie nowa produkcja.

Sherlock

Fot. Kadr z filmu Sherlock Holmes

Zobacz również: Jurassic World: Dominion przełożone

Dexter Fletcher (Rocketman) zajmie się filmem Sherlock Holmes 3, który kontynuuje przygody tytułowego bohatera (Robert Downey Jr.) oraz jego wiernego towarzysza Watsona (Jude Law). Poprzednie filmy serii łącznie przyniosły studiu ponad miliard dolarów.

Źródło: Indie Wire / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?