The Batman – zdjęcia do filmu wstrzymane przez koronawirusa

Ostatnimi czasy koronawirus należy niestety do najczęstszych informacji związanych z tym przemysłem. Do kolejnych ofiar ogólnoświatowej obrony przed nim dołączył The Batman.

Z początku film Matta Reevesa miał przenieść się ze zdjęciami z Londynu do Liverpoolu. Okazuje się jednak, że na całą Wielką Brytanię pada coraz mocniej cień koronawirusa, co oznacza, że prace na planie The Batman zostały wstrzymane co najmniej na dwa tygodnie.

batman

Twitter

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

W filmie zobaczymy między innymi Zoe Kravitz w roli Catwoman, Jeffrey Wrighta jako komisarza Gordona oraz Johna Turturro jako Carmina Falcone. Na ekranie pojawi się również Colin Farrell w roli Pingwina. W tytułowego bohatera wciela się za to Robert Pattinson. Dla brytyjskiego aktora jest to ukoronowanie drogi jakiej przeszedł po oderwaniu się od serii Zmierzch. Od tamtej pory zagrał on w filmach, które wymagały od niego bardzo różnorodnego podejścia, a ostatnio triumfy święci horror z jego udziałem – The Lighthouse.

Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?