The Boy Who Harnessed the Wind – wzruszająca historia o niesamowitym chłopcu! Zwiastun!

Platforma Netflix udostępniła zwiastun filmu zatytułowanego The Boy Who Harnessed the Wind, którego premiera odbędzie się na rzeczonym serwisie streamingowym już 1 marca 2019 roku. Serdecznie zapraszam do obejrzenia poniższego trailera.

Zobacz również: A Dog’s Journey – nierozerwalna więź i nowy cel kochanego na świecie czworonoga! Pierwszy zwiastun!

The Boy Who Harnessed the Wind przedstawia historię trzynastoletniego chłopca, Williama Kamkwamby (Maxwell Simba). Bohater niestety musi pożegnać się z uwielbianą przez siebie szkołą. Powód? Niewystarczające dochody jego rodziny. Niemniej bohater i tak zakrada się do biblioteki dawnej szkoły. Tam opracowuje sposób, przy wykorzystaniu starego roweru, należącego do jego ojca Trywella (Chiwetel Ejiofor), na zbudowanie wiatraka, którym ratuje swoją wioskę przed głodem. Omawiany film to emocjonalna podróż ojca i syna. Produkcja poza tym uwiecznia obraz małego chłopca oraz jego ogromną determinację, którego dociekliwy umysł pokonał każdą podrzuconą mu przez los przeszkodę. Warto tutaj dodać, że film został oparty na faktach.

W obsadzie znajdują się również: Aïssa Maïga, Lily Banda, Lemogang Tsipa, Philbert Falakeza, Joseph Marcell i Noma Dumezweni.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?