A Dog’s Journey – nierozerwalna więź i nowy cel kochanego na świecie czworonoga! Pierwszy zwiastun!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała pierwszy zwiastun filmu A Dog’s Journey, który jest kontynuacją ciepło przyjętego przez widzów obrazu o tytule Był sobie pies. Kinomani zatem ponownie zobaczą na ekranie Dennisa Quaida, jak również usłyszą głos Josha Gada. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Alita: Battle Angel – Bojowy Anioł walczy o przetrwanie w nieprzyjaznym Podziemiu!

Oto kolejny rozdział psiej opowieści opartej na bestselerowej serii spod pióra utalentowanego autora, W. Bruce’a Camerona. Familijne widowisko przedstawione z perspektywy merdającego ogonkiem czworonoga to wysoce oczekiwane widowisko kontynuujące pełną prawdziwych emocji historię oddanego przyjaciela człowieka, który odkrywa powód i znaczenie swojego istnienia dzięki opiekującym się nim ludziom. Ci bowiem uczą go kochać i być szczęśliwym.

Obraz wyreżyserował Gail Mancuso. Jego scenarzystami są z kolei: wspomniany powyżej autor książki, Cathryn Michon, Wally Wolodarsky i Maya Forbes.

Widowisko trafi do kin już 17 maja 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?