The Meg – nowy plakat promujący film!

Wytwórnia Warner Bros. Pictures opublikowała niedawno nowy plakat promujący ich zbliżające się wielkimi krokami widowisko z prehistorycznym rekinem w roli głównej! Mowa tutaj oczywiście o The Meg. Rzeczony plakat z kolei znajdziecie poniżej. Stworzył go Stephen Sampson dla sieci kin RealID.

Gwiazdami produkcji są Jason Statham (seria NiezniszczalniSzybcy i wściekli 7) i uhonorowana licznymi nagrodami, chińska aktorka Li Bingbing (Transformers: Wiek zagładyZakazane królestwo).

Plakat promujący film The Meg!

Fot.: Warner Bros. Pictures

Zobacz również: Alf – kolejny pomysł na reboot! Czy dojdzie do skutku?

Opis produkcji: Okręt podwodny wchodzący w skład międzynarodowego programu dotyczącego obserwacji dna morskiego zostaje zaatakowany przez masywną kreaturę, o której sądzono, iż wyginęła już lata temu. Wspomniana łódź w wyniku starcia odnosi poważne uszkodzenia i osiada na dnie Pacyfiku… z uwięzioną w jej środku załogą. Gdy czas nieubłaganie ucieka, ekspert do spraw ratowania na dużych głębokościach – Jonas Taylor (Statham), zostaje wynajęty przez wizjonerskiego, chińskiego oceanografa (Winston Chao), wbrew woli jego córki – Suyin (Li Bingbing), w celu uratowania pogrążonego w rozpaczy i znajdującego się w sytuacji bez wyjścia zespołu statku przed niepowstrzymanym jak do tej pory zagrożeniem. Tym okazuje się prehistoryczny rekin o długości 75 stóp, zwany megalodonem. Jednakże nikt nie mógł nawet przypuszczać, że lata temu doszło do skrzyżowania dróg rzeczonego bohatera z potworną kreaturą. Aktualnie wraz z pomocą Suyin, Taylor musi ponownie skonfrontować się z jego lękami i zaryzykować własnym życiem, aby uratować uwięzionych metry pod wodą biedaków… czy kolejne spotkanie z drapieżnikiem wszech czasów okaże się tym razem zwycięskie dla naszego bohatera?

Dopełnieniem międzynawowej obsady filmu The Meg są następujący aktorzy: Cliff Curtis (Fear the Walking Dead), Rainn Wilson (Biuro), Ruby Rose (Orange Is the New Black), Winston Chao (Skiptrace), Page Kennedy (Rush Hour, Jessica McNamee (Sirens), Ólafur Darri Ólafsson (BFG: Bardzo Fajny Gigant), Robert Taylor (Focus), Sophia Shuya Cai (Somewhere Only We Know) i Masi Oka (Hawaii Five-0).

Jon Turteltaub wyreżyserował film na podstawie scenariusza sporządzonego przez Deana Georgarisa, Jona Hoebera i Ericha Hoebera. Ten z kolei powstał w oparciu o bestseller New York Timesa spod pióra Steve’a Altena. Produkcją obrazu zajęli się Lorenzo di Bonaventura, Belle Avery i Colin Wilson. Z kolei Wayne Wei Jiang, Randy Greenberg, Barrie M. Osborne i Gerald R. Molen zostali producentami wykonawczymi filmu.

The Meg zadebiutuje w polskich kinach już 24 sierpnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?