Alf – kolejny pomysł na reboot! Czy dojdzie do skutku?

Kochany przez wszystkich Alf prawdopodobnie powróci! Jak donosi comingsoon, Warner Bros jest na wczesnym etapie reaktywowania sitcomu i aktualnie poszukuje scenarzysty, który poprowadzi projekt.

Są to bardzo wczesne plany studia filmowego i z tego powodu nie znamy jeszcze żadnych szczegółów nowej produkcji. Jedno jest pewne – wielu fanów na całym świecie ucieszyłoby się, gdyby Alf ponownie zagościł w ich programie telewizyjnym!

Przypomnijmy sobie, jak wyglądała zajawka kultowego serialu.

Zobacz również: Aquaman otrzyma literacki prequel!

Alf po raz pierwszy pojawił się w NBC 22 września  1986 i powstało aż 99 odcinków serialu do 1990 roku. Hit otrzymał Kryształową Statuetkę w 1987 roku w kategorii ulubiony nowy komediowy program telewizyjny oraz rok później nagrodę Sterowca za najlepszy serial telewizyjny.  24 marca 1990 roku produkcja została nagle odwołana. Ostatni odcinek również zwiastował szanse na powrót serii, ponieważ pojawiła się fraza: ciąg dalszy nastąpi… Niestety, nie doczekaliśmy się prawdziwego zakończenia przygód przemiłego nieznajomego z planety Melmac. Postać jednak nie umarła – pojawiła się m.in. w filmie telewizyjnym Project: Alf, który z oryginalną serią nie miał zbyt wiele wspólnego, w animowanym prequelu towarzyszącym milionom ludzi w trakcie sobotnich poranków, czy Alf Talk Hit Talk Show, który umilał nocny czas. Kosmitę można było także zauważyć w godzinnym występie w serialu The Simpsons.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Deadline

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?