W lesie dziś nie zaśnie nikt – nowy zwiastun polskiego filmu grozy!

Pojawił się właśnie najnowszy trailer ciekawie zapowiadającego się polskiego slashera, który nawiązuje do kilku klasyków gatunku.

Zgodnie z udostępnionym oficjalnym opisem filmu, akcja W lesie dziś nie zaśnie nikt rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie.

 

Reżyserem filmu jest Bartosz M. Kowalski, autor głośnego Placu zabaw, który został nagrodzony za najlepszy debiut na festiwalu filmowym w Gdyni i został okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym polskim filmem ostatnich lat. W filmie zagrają m.in.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Olaf Lubaszenko i Gabriela Muskała. Za produkcję odpowiada Akson Studio  (Katyń, Atak paniki, Miasto 44). Koproducentem filmu jest Plan Zet. Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

Zobacz również: Sandman – gwiazda Bożego Ciała na przesłuchaniu do serialu! Zagra w adaptacji komiksu Gaimana?!

Premiera W lesie dziś nie zaśnie nikt zaplanowana została na 13 marca 2020 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Michał-Chojnacki/Akson-Studio

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?