Wonder Woman 1984 – Kristen Wiig jako Cheetah na wideo i zdjęciach z planu

Prace nad sequelem Wonder Woman trwają w najlepsze, pojawiły się więc w sieci ujęciach Cheetah, antagonistki produkcji.

Poniżej możemy zobaczyć zdjęcia, a przede wszystkim wideo, na którym grana przez Wiig Cheetah pokazuje co nieco swoich zdolności. Kto wie, może trafi nam się postać na miarę Catwoman z Burtonowskiego Powrotu Batmana?

Zobacz również: Filmowy Mortal Kombat bez Scorpiona i Suba-Zero?!

Kontynuacja przygód Diany z Themiscyry funkcjonuje obecnie pod tytułem Wonder Woman 1984. Akcja filmu przeniesie się z Europy do Ameryki i rozgrywać będzie się w latach 80-tych. Na stanowisku reżysera pozostała autorka pierwszej części Patty Jenkins, która przygotowała wspólnie z Geoffem Johnsem i Davem Callahamem scenariusz sequela będącym zarazem ósmym filmem w ramach DC Extended Universe.

W obrazie, obok Gal Gadot w tytułowej roli, na pewno pojawią się również Kristen Wiig (Cheetah), Pedro Pascal (rola nieznana) oraz Chris Pine (jako Steve Trevor).

Premiera Wonder Woman 1984 zaplanowana jest na 1 listopada 2019.

Źródło: Twitter | Ilustracja główna: Materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?