Forever – zwiastun nowej komedii romantycznej od Amazon Prime!

Amazon Studios opublikowało niedawno pierwszy zwiastun własnej, nadchodzącej wielkimi krokami serii, będącej komedią romantyczną zatytułowaną Forever. Jej gwiazdami są Maya Rudolph i Fred Armisen. Zapraszam serdecznie do oglądania udostępnionego zwiastuna!

https://www.youtube.com/watch?v=bagwg_tXlhc

Zobacz również: Piraci z Karaibów powrócą! Co z Johnnym Deppem?

Kochająca się para – June (Maya Rudolph) i Oscar (Fred Armisen) prowadzi wygodne, lecz przewidywalne życie na przedmieściach Riverside w stanie Kalifornia. Przez 12 lat małżonkowie rozmawiali o tych samych rzeczach, jedli to samo jedzenie i wyjeżdżali na wakacje w to samo, znane im od lat miejsce. Jednakże, kiedy June namawia Oscara do wzięcia udziału w wyprawie na nartach, to para znajduje się nagle na zupełnie nieznanym jej terytorium. Forever to oryginalna, wnikliwa i przejmująca komedia o miłości, zaangażowaniu i małżeństwie.

Serial został stworzony przez zwycięzcę nagrody Emmy – Alana Yanga i Matta Hubbarda. Produkcją wykonawczą zajmują się: Dave Becky, Rudolph oraz Armisen.

W obsadzie serii znajdują się również: Catherine Keener, Kym Whitley i Noah Robbins. Forever będzie dostępne na platformie streamingowej Amazon Prime już od 14 września 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Amazon

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?