Titans – Dick Grayson w więzieniu czyli zdjęcia z dziesiątego odcinka 2. sezonu

Po usypiającym i nieco dziwacznym epizodzie teraz prawdopodobnie szykuje się całkiem sporo akcji.

Przede wszystkim dlatego, że w finale poprzedniego odcinka Titans Dick Grayson na własne życzenie skończył osadzony w więzieniu w Nevadzie. Będzie się także działo w przypadku Raven, która odkryje w pełni, że jej moce (znowu) nie są kontrolowane w pełni przez nią. Do tego jeszcze dochodzi Gar, który będzie się starał naprawić swój błąd i pomóc Connorowi w konfrontacji z należącą do Lexa Luthora organizacją Cadmus.

Zobacz również: Szadź – obsada i zdjęcia z planu serialu Player.pl i TVN

Pierwszy sezon okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym mimo mieszanych recenzji krytyków. Titans rozpędziło rozwój platformy streamingowej DC, dzięki czemu dostaliśmy później takie seriale jak rewelacyjny Doom Patrol.

Premiera kontynuacji odbyła się 6 września tego roku. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Universe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?