AdvertisementWarhammer 40,000 – powstaje serial bazujący na kultowym uniwersum!

Games Workshop wespół z Big Light Productions szykują projekt, na który wielu fanów tej franczyzy czeka od lat. Warhammer 40,000 otrzyma własną aktorską produkcję!

Eisenhorn, bo tak będzie się nazywać wspomniana produkcja, bazować ma na książkowej trylogii ze świata Warhammer 40,000 od Dana Abnetta – XenosMalleus HereticusJej bohaterem ma być George Eisenhorn, Inkwizytor prowadzący ciągłą wojnę z wrogami ludzkości na arenie powszechnej, międzygalaktycznej wojny.

Warhammer 40,000

Fot. warhammer-community.com

Zobacz również: Hans Zimmer wybrał komponowanie muzyki do Diuny kosztem projektu Christophera Nolana

Projekt z uniwersum Warhammer 40,000 póki co szuka swojego domu, jako że nie jest jeszcze pod skrzydłami żadnej platformy czy stacji. Serial będzie nagrodą dla fanów za lojalność wobec marki i unikalnym serialem na tle konkurencji. Sam tytułowy bohater produkcji znany był w książkach nie tylko jako bezkompromisowy członek Inkwizycji, ale też bardzo niejednoznaczna, skomplikowana postać. Stworzeniem serialowej wersji świata ogarniętego wieczną wojną zajmie się twórca adaptacji Człowieka z Wysokiego Zamku, więc to naprawdę może się udać. Cóż, pozostaje tylko czekać na kolejne doniesienia.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?