Wszystkie odcinki Ślepnąc od świateł na HBO GO w dniu premiery. Wiemy kiedy!

HBO zaprezentowało plakat promujący polski serial Ślepnąc od świateł. Ujawniono również, że wszystkie odcinki serialu zostaną udostępnione w dniu premiery na HBO GO. A datę premiery wyznaczono na 27 października i godzinę 22:00.

ślepnąc od świateł plakat serial hbo premiery data

fot. HBO

Ślepnąc od świateł to zapowiadany od dłuższego czasu nowy polski serial produkcji HBO Europe. Ośmioodcinkowa opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów, powstała na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka.

Ślepnąc od świateł to thriller neo-noir podzielony na rozdziały stanowiące integralną całość. To próba pokazania świata, w którym wszelkie zasady zostały odrzucone, wartości przepadły i wszystko dryfuje w pustkę. To historia o tym, że można próbować uciekać, jednak najtrudniej jest uciec od siebie, a każda podjęta próba prowadzi do konfrontacji z naszą przeszłością. To opowieść o złudzeniu istnienia naprawdę i posiadania pełnej kontroli nad swoim życiem – mówi o projekcie reżyser Krzysztof Skonieczny.

Zobacz również: Przegląd polskich seriali. Co pojawi się w najbliższych miesiącach?

Całość serialu wyreżyserował Krzysztof Skonieczny. Scenariusz jest wspólnym dziełem reżysera oraz autora powieści Jakuba Żulczyka. Producentką serialu jest Izabela Łopuch, operatorem zdjęć Michał Englert. W roli głównej zobaczymy debiutującego Kamila Nożyńskiego, towarzyszą mu: Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior. W pozostałych rolach pojawią się Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny.

Źródło: facebook/HBOPolska/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?