Advertisement
Advertisement

WYNIKI: Wygraj gadżety z Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera od HBO!

Z okazji wyczekiwanej premiery Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera wraz z HBO zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!


DO WYGRANIA:

4x zestaw gadżetów z filmu! 


WYNIKI:

Tomasz Mackiewicz

Filip Zabielski

Adrianna Moś

Kuba Chrzankowski

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Niebawem kolejne konkursy na stronie oraz na naszych profilach na Instagramie: @moviesroom.pl i @rewers.hero. Przepraszamy, że musieliście poczekać chwilę dłużej na wyniki, ale zaskoczyła nas liczba Waszych zgłoszeń. Gratulacje dla zwycięzców, a pozostałym życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Będzie ich wiele! 😉


Liga Sprawiedliwości

fot. kadr z filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – recenzja długiego jak noc blockbustera!

Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera tylko w HBO GO!

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Robert pisze:

W tej wersji film jest o wiele bardziej ciekawy i bardziej mroczny

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?