Wyniki: Wygraj zestaw książek LEGO Przygoda 2!

Emmet i spółka powracają w wielkim stylu! Z okazji premiery filmu LEGO Przygoda 2 oraz nowych książek wydawnictwa Ameet zapraszamy wszystkich fanów LEGO do udziału w wyjątkowym konkursie!


DO WYGRANIA:

3x zestaw książek:

THE LEGO® MOVIE 2™. KOSMICZNY DUET

THE LEGO® MOVIE 2™. OPOWIEŚĆ FILMOWA


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Monika Górska

Mirian91

Rafał Giernacki

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


W książkach na fanów filmowych przygód Emmeta i jego przyjaciół czekają zabawne komiksy, ciekawe zadania, łamigłówki oraz mnóstwo naklejek. Fantastycznym dodatkiem jest również minifigurka Reksa oraz klocki do zbudowania postaci Królowej Wisimi I’powiewa!

Ilustracja główna: LEGO

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotruś pisze:

Moim ulubionym bohaterem Lego Przygody 2 jest Emmet. Ponieważ pomimo że jest on postacią trochę nieporadną, to jednak bardzo zabawną i szczerą.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?