„John Wick” w wykonaniu Travolty? Zobaczcie zwiastun filmu „I Am Wrath”!

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu „I Am Wrath”, którego główną gwiazdą jest John Travolta. Produkcja przypomina wydanego niedawno „Johna Wicka”. Podobnie do wspomnianego obrazu, „I Am Wrath” to thriller akcji, który wlicza się w poczet tak zwanego kina zemsty. Zainteresowani? Zwiastun znajdziecie pod poniższym linkiem –KLIK! (trailer jest własnością portalu ComingSoon.net, stąd też przekierowanie do ich strony).

I Am Wrath 1

Zobacz również: „John Wick: Chapter Two” – zobacz przygotowania Keanu Reevesa do roli!

Opis filmu: Bezrobotny inżynier Stanley Hill (Travolta) jest świadkiem brutalnego morderstwa swojej żony Vivian (Rebecca De Mornay), która została zaatakowana przez bandytów w garażu. Kiedy detektyw Gibson (Sam Trammell) i inni skorumpowani policjanci nie są w stanie bądź też zwyczajnie nie chcą doprowadzić morderców przed wymiar sprawiedliwości, Stanley zwraca się do starego przyjaciela Dennisa (Christopher Meloni) i postanawia wziąć sprawy w własne ręce. Wówczas okazuje się, że obaj dzielą tajemniczą przeszłość, którą starali się do pory skrzętnie ukrywać. Gdy bohaterowie zaczynają realizować swoją krwawą i brutalną zemstę, osoby zaangażowane w śmierć żony jednego z nich z przerażeniem odkrywają, iż ściągający ich panowie są znacznie groźniejsi niż mogli początkowo przypuszczać.

I Am Wrath 3

Film pojawi się w usłudze VOD już 15 kwietnia, a na ekranach kin zagości 13 maja.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?