Advertisement
Advertisement

Jessica Chastain otwarta na występ w sequelu To!

Po niezwykle udanych wojażach po światowym Box Office, Warner Bros. nie zwalnia tempa i już teraz zapowiedział drugą część ekranizacji jednej z najsłynniejszych powieści Stephena Kinga na rok 2019. Przypominamy, że w drugiej części protagoniści są już dorosłymi ludźmi. Oczywiście rozpoczęły się fanowskie typy na aktorów mających się w nich wcielić, a na ich czele stoi Jessica Chastain, która faktycznie pod względem aparycji może przypominać dorosłą Beverly (jej dziecięce lata zostały sportretowane przez Sophię Willis). 

Co na to sama zainteresowana? Przede wszystkim bardzo spodobała jej się wizja ponownej współpracy z Andym i Barbarą Muscietti.

Uwielbiam Andy’ego i Barbarę. Pracowałam z nimi podczas reżyserskiego debiutu Andy’ego podczas filmu Mama. A Barbara jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek…

Są jak rodzina, i bardzo chciałabym urzeczywistnić powrót do współpracy

A czy wy uważacie, że Jessica nadaje się do roli Beverly?

Źródło: heroichollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?