Bryan Singer wyrzucony ze stanowiska reżysera Bohemian Rhapsody!

Kilka dni temu mówiło się o komplikacjach na planie Bohemian Rhapsody z powodu rzekomego złego stanu zdrowia Bryana Singera. Teraz dowiadujemy się, że reżyser został zwolniony.

Jakie są powody tak radykalnego podejścia na dość newralgicznym etapie produkcji? Wedle doniesień z planu jednym z nich jest rzekoma pogłębiająca się wzajemna niechęć pomiędzy Singerem a gwiazdą projektu – zdobywcą Nagrody Emmy Ramim Malekiem. Co więcej, autor zdjęć do filmu Thomas Newton Sigel zmuszony był kilkakrotnie zastępować jednego z głównych kreatorów wstępnej fazy kinowego uniwersum X-Men z powodu częstych i niezapowiedzianych absencji na planie. 

Ostatnio Singer nie wrócił po przerwie związanej ze Świętami Dziękczynienia, ze względu domniemanego posttraumatycznego stresu spowodowanego napięciami na planie. Po tylu wyskokach i ciągłych nieporozumieniach studio Fox powiedziało „dość”.

Film zapowiedziany był na końcówkę roku 2018, jednak nie ma stuprocentowej pewności, że przy takich opóźnieniach termin zostanie dotrzymany.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?