Niezatytułowana trzecia część Cloverfield ponownie z przesuniętą datą

Kolejny raz musimy poinformować o tym, że premiera trzeciej odsłony jednej z najciekawszych filmowych serii ostatnich lat zostaje przesunięta w czasie. Po raz pierwszy zdarzyło się to w okresie, gdy projekt miał jeszcze tytuł God Particle i przerzucono go z 17 października 2017 na 2 lutego 2018 roku. Teraz studio Paramount Pictures potwierdziło, że data została ustalona na 20 kwietnia 2018 roku. 

Fabuła obrazu ma się kręcić wokół amerykańskiej stacji kosmicznej, która po wypadku związanym z akceleratorem cząstek nagle odkrywa, iż Ziemia całkowicie zniknęła. Sytuacja staje się jeszcze dziwniejsza w momencie, gdy bohaterowie namierzają ślady bliźniaczo podobnej stacji kosmicznej znajdującej się w ich bezpośrednim sąsiedztwie.

W filmie zagrają: David Oyelowo (SelmaInterstellar), John Krasinski (13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi), Elizabeth Debicki (The Night ManagerKryptonim U.N.C.L.E.), Daniel Bruhl (WyścigBękarty wojny), Chris O’Dowd (Moone BoyThor: Mroczny świat), Ziyi Zhang (Przyczajony tygrys, ukryty smok) i Gugu Mbatha-Raw (WstrząsBeyond the Lights).

Czekacie na tę premierę?

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?