Advertisement
Advertisement

Goście, goście 3: Rewolucja – polski zwiastun i data premiery

Jean Reno i Christian Clavier powracają jako rycerz Godefroy i jego giermek w długo wyczekiwanej kontynuacji hitowej serii komediowej Goście, goście. Dzisiaj na kanale dystrybutora Monolith Films pojawił się polski zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=4V2K8lMDsak

Za film odpowiadają osoby związane z poprzednimi częściami. Film reżyseruje Jean-Marie Poire, a w głównych rolach wystąpią oczywiście Jean Reno oraz Christian Clavier. Tym razem ze średniowiecznymi zwyczajami rycerza i jego giermka zmierzą się: Karin Viard (Polisse, Delikatesy), Sylvie Testud (Lourdes, Niczego nie żałuję – Edith Piaf), Frederique Bel (Za jakie grzechy dobry Boże?) i Otto Götz (Iron Sky, Atlas Chmur). Tym razem Rycerz Godefroy de Montmirail i jego wierny giermek Jacquouille la Fripouille przenoszą się do roku 1793, w sam środek Rewolucji Francuskiej. I prawie tak jak rewolucja przerażają otoczenie swoimi manierami. Szybko okazuje się, że potomek Jacquouille jest oskarżycielem publicznym, który z wielką zaciętością prowadzi na gilotynę zastępy arystokracji. Tymczasem potomek Rycerza de Montmirail pragnie tylko jednego: uciec i ocalić głowę. Jedynym ratunkiem jest odnalezienie starego czarownika, aby jeszcze raz przyrządził swoją magiczną miksturę otwierającą przed tym, kto ją zażyje, wrota czasu.

Zobacz również: Goście, goście 3 – recenzja filmu

Obraz swoją premierę miał 6 kwietnia (Francja). Niestety trzecia część nie trafi do polskich kin, co nie oznacza, że nie zobaczą jej polscy widzowie. Goście, goście 3 trafiają po prostu od razu na rynek VOD. W związku z tym film swoją premierę będzie miał 25 października 2016 r. w serwisie Cineman.

plakat goscie goscie 3 rewolucja

Źródło: cineman.pl / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?