Babylon – Margot Robbie zastąpi Emmę Stone?

Babylon to najnowszy film Damiena Chazelle’a, czyli reżysera La La Land. W romantycznym musicalu główną rolę zagrała Emma Stone i tak samo miało być w przypadku Babylon. Aktorka jednak zrezygnowała.

Producentami filmu będą Olivia Hamilton, Matt Plouffe, Marc Platt i Tobey Maguire. Gdy rok temu Paramount uzyskał prawa do produkcji Babylon, z projektem związali się Emma Stone i Brad Pitt. Aktorka niedawno opuściła obsadę, ze względu na swój harmonogram.

Trwają rozmowy z Margot Robbie, która miałaby zastąpić Stone. Otrzymała ona nominację do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Gorący temat. Pojawiła się też w takich produkcjach jak Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Wilk z Wall Street czy Pewnego razu… w Hollywood. Największy rozgłos przyniosła jej rola w Legionie samobójców.

Ze względu na rolę w filmie Quentina Tarantino – Pewnego razu… w Hollywood, Babylon nie byłby pierwszym razem, kiedy Robbie pojawia się na ekranie u boku Brada Pitta.

Zobacz także: Pewnego razu… w Hollywood – Quentin Tarantino napisze książkę na podstawie filmu

Akcja Babylonu ma rozgrywać się w czasach początkującego Hollywood. W filmie kategorii R mają mieszać się ze sobą postacie prawdziwe i fikcyjne, lecz dokładna fabuła nie jest jeszcze znana. Premiera planowana jest na Boże Narodzenie 2021 roku.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Pewnego razu… w Hollywood

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?