Bad Boys – będzie czwarta część?!

Bad Boys for Life okazało się o wiele większym sukcesem niż można się było spodziewać. Nie powinno zatem dziwić zastanawianie się nad wypuszczeniem kolejnego sequela.

Tak przynajmniej stwierdził sam Jerry Bruckheimer, który podczas wywiadu z Colliderem powiedział, że dzięki w dalszym ciągu świetnej współpracy ekipy chętnie nakręcono by kolejną odsłonę. Wedle jego słów szykowany jest nawet już skrypt. Czekamy zatem na ewentualne dalsze konkrety.

Zobacz również:Upload – Amazon zapowiedział 2. sezon

Opis Bad Boys for Life: Funkcjonariusze Mike Lowery i Marcus Burnett ponownie ruszają do akcji! Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. W akcji pomoże specjalna jednostka AMMO – nowe pokolenie policyjnych twardzieli.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?