Child’s Play – nowy plakat oraz zapowiedź!

Kolejny dzień i następne materiały promujące horror Child’s Play trafiają do sieci. Tym razem mam dla Was utrzymany w staroszkolnym stylu plakat produkcji oraz jeszcze gorącą zapowiedź jutrzejszego trailera. Udostępnione przez wytwórnię Orion materiały znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi. Warto tutaj dodać, że głosu charyzmatycznemu antagoniście użyczy Mark Hamill.

Gwiazdami obrazu, który nakręcił Lars Klevberg, są Aubrey Plaza i Brian Tyree Henry. Scenariuszem z kolei zajął się Tyler Burton Smith, czerpiąc inspiracje z pierwowzoru.

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix – finalny zwiastun filmu!

Tak więc w omawianym remake’u Plaza wystąpi jako matka, która sprezentuje swojemu synowi (nie)sławną laleczkę na jego urodziny. Niemniej tym razem, w przeciwieństwie do pierwowzoru, zabawka nie będzie opętana przez duszę mordercy. Nowa wersja kultowego hitu ukaże bardziej realistyczną wizję znanej opowieści. Zatem zabójcza laleczka będzie wadliwym towarem, której kod został zwyczajnie zhakowany. Dzięki temu, zabawka nie będzie miała żadnych ograniczeń.

W obsadzie Child’s Play znajdują się również: Beatrice Kitsos, Ty Consiglio, Carlease Burke i Gabriel Bateman. Remake Laleczki Chucki zadebiutuje w amerykańskich kinach już 21 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – wytwórnie MGM i Orion

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?