Child’s Play – znamy kompozytora remake’u krwawych przygód złowieszczej laleczki!

Wytwórnia Orion Pictures niedawno ujawniła, że kompozytor Bear McCreary został zatrudniony w celu sporządzenia ścieżki dźwiękowej do nowej wersji Laleczki Chucky, w której upiornej zabawce użycza głosu Mark Hamill! Wraz z przytoczoną informacją pojawiło się również wideo, będące materiałem promującym soundtrack omawianego horroru. Klip znajdziecie poniżej, miłego słuchania!

Gwiazdami obrazu, który nakręcił Lars Klevberg, są Aubrey Plaza i Brian Tyree Henry. Scenariuszem z kolei zajął się Tyler Burton Smith, czerpiąc inspiracje z pierwowzoru.

Zobacz również: Jingle Jangle – nowe gwiazdy w obsadzie pierwszego, oryginalnego musicalu platformy Netflix!

Tak więc w omawianym remake’u Plaza wystąpi jako matka, która sprezentuje swojemu synowi (nie)sławną laleczkę na jego urodziny. Niemniej tym razem, w przeciwieństwie do pierwowzoru, zabawka nie będzie opętana przez duszę mordercy. Nowa wersja kultowego hitu ukaże bardziej realistyczną wizję znanej opowieści. Zatem zabójcza laleczka będzie wadliwym towarem, której kod został zwyczajnie zhakowany. Dzięki temu, zabawka nie będzie miała żadnych ograniczeń.

W obsadzie Child’s Play znajdują się również: Beatrice Kitsos, Ty Consiglio, Carlease Burke i Gabriel Bateman. Remake Laleczki Chucki zadebiutuje w amerykańskich kinach już 21 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – wytwórnie MGM i Orion

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?