Czarna Wdowa walczy z Taskmasterem w nowej zapowiedzi!

Zgodnie z obietnicą, pojawił się kolejny teaser przedstawiający produkcję, która otworzy 4. fazę Marvel Cinematic Universe.

Czarna Wdowa odkryje nieco wydarzeń z przeszłości Natashy Romanoff. Przede wszystkim jednak poniższy Special Look ma najciekawsze jak dotąd fragmenty sekwencji – z pewnym tajemniczym antagonistą.

Taskmaster w komiksach był złoczyńcą potrafiącym idealnie kopiować style walki swoich przeciwników. Dostrzegamy to także w zapowiedzi. Jak widać, Taskmaster ma nawet w zanadrzu kilka trików… Steve’a Rogersa.

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Czarna Wdowa: Film rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i opowie historię Natashy Romanoff aka Czarnej Wdowy, członkini Avengers oraz byłej agentki KGB i S.H.I.E.L.D. która z jednej strony ścigana jest przez amerykański rząd po odmowie podpisania protokołu z Sokovii, a z drugiej strony musi stanąć w szranki ze złoczyńcą znanym jako Taskmaster.

Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson, a obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Black Widow wystąpi również Ray Winstone, William Hurt oraz zgodnie z rewelacjami serwisu Deadline Robert Downey jr.

Premierę wyznaczono na 1 maja 2020 roku.

Zobacz również: Czarna Wdowa – pierwszy zwiastun filmu otwierającego 4. fazę MCU

Drugą po Czarnej Wdowie produkcją kolejnej fazy MCU będzie Eternals, które zadebiutuje 6 listopada 2020 roku. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. W originale heros była mężczyzną, jednak twórcy filmu postanowili zmienić jego płeć. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?