Czarownica 2 – nowy rozdział historii w pierwszej zapowiedzi filmu!

Angelina Jolie powróci w nowej części Czarownicy. Z tej okazji możemy po raz pierwszy rzucić okiem na produkcję.

Nasza tytułowa antybohaterka musi zmierzyć się z nowymi zagrożenia, które czyhają na magiczne stworzenia.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – twórcy potwierdzają jedną z teorii na temat linii czasowych

Oto fantastyczna przygoda, mająca miejsce lata po tym, jak najbardziej złowieszcza bohaterka wytwórni Disney przeklęła księżniczkę Aurorę. W związku z tym, obraz zatytułowany Maleficent: Mistress of Evil w dalszym ciągu skupia się na złożonej relacji pomiędzy rogatą czarownicą i przyszłą królową. Razem bohaterki stawiają czoła nowym przeciwnościom losu oraz chronią przed zagładą piękny, magiczny i niepowtarzalny świat leśnych stworzeń.

W rolę tytułowej czarownicy ponownie wcieli się utalentowana Angelina Jolie. Na ekranie nie zabraknie też lubianej przez wszystkich, śpiącej księżniczki, czyli Elli Fanning.

Ponadto w obsadzie znajdują się również następujące gwiazdy: Michelle Pfeiffer – Królowa Ingrith, Sam Riley – Diaval, Imelda Staunton – Knotgrass, Juno Temple – Thistlewit, Lesley Manville – Flittle, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay, a także Harris Dickinson – książę Phillip.

Reżyserią obrazu zajął się Joachim Rønning. Scenariusz z kolei sporządzili: Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Do premiery dojdzie w październiku bieżącego roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?