Advertisement
Advertisement

Doktor Sen – nowa zapowiedź i zdjęcia sequela Lśnienia

Już dwa miesiące dzielą nas od premiery wielce wyczekiwanej przez fanów kontynuacji kultowego Lśnienia.

Póki co możemy zobaczyć nową zapowiedź i zdjęcia z filmu Doktor Sen. Tymczasem kolejny pełny zwiastun ma zostać udostępniony już w najbliższą niedzielę.

Zobacz również: Joaquin Phoenix o tym, jak rola w filmie Joker uszkodziła jego psychikę

Wydana 36 lat po Lśnieniu, powieść Doktor sen podąża śladami dorosłego Danny’ego Torrance’a znanego z pierwotnej książki. Prześladowany przez mieszkańców hotelu Overlook, gdzie spędził jeden, przerażający rok ze swojego dzieciństwa, bohater od dekad próbuje zrzucić z siebie dziedzictwo ojca. Ostatecznie zamieszkuje w New Hampshire, gdzie wspiera go organizacja AA. Dan znajduje również sobie pracę w domu opieki, w którym zapewnia umierającym komfort oraz ulgę poprzez swoje niezwykłe zdolności. Wspomagany przez podejrzanego kota staje się Doktorem Sen. Następnie Dan spotyka Abrę Stone oraz jej spektakularny talent, najdoskonalsze lśnienie, jakie kiedykolwiek widział, które na powrót konfrontuje bohatera z jego własnymi demonami w walce o dusze oraz przetrwanie nowej znajomej.

Film ma być wyreżyserowany i  przez Mike’a Flanagana, więc będzie  jego drugą adaptacją Stephena Kinga po bardzo dobrej Grze Geralda. W filmie wystąpią m.in.  Ewan McGregor, Rebecca Ferguson i Jacob Tremblay. Premiera ma odbyć się 8 listopada.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?