Fantastyczne zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen opowiada o zmianach w interpretacji Grindewalda

Mads Mikkelsen to aktor, który przejął rolę czarnoksiężnika Grindelwalda w filmie Fantastyczne zwierzęta 3 po tym, gdy o opuszczenie obsady poproszony został Johnny Depp. Laureat Złotej Palmy oficjalnie skomentował sytuację i opowiedział o swojej wizji kreacji aktorskiej głównego antagonisty w spin-offie Harry’ego Pottera.

Duński aktor udzielił wywiadu, w którym opowiedział o procesie zmian przy postaci Gellerta Grindewalda po tym, jak zastąpi Johnny’ego Deppa:

Cóż, teraz ja będę grał tę postać, więc mamy już zmianę samą w sobie. To dość delikatna kwestia, którą wciąż rozwiązujemy. Musi być jakiś pomost pomiędzy tym, co zrobił Johnny, a tym, co ja mam zamiar zrobić. Jednocześnie muszę sprawić, że będzie to moja rola. Trzeba jednak dodać kilka odnośników do poprzedniej wersji, aby moja nie była kompletnie odseparowana od tego, co zostało już znakomicie zrealizowane.

Czego by nie powiedzieć, akurat Mikkelsen wydaje się być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Nie brak głosów wierzących w to, że charyzmatyczny aktor może przebić swoim występem kreację stworzoną przez Deppa. Pozostaje nam zaczekać na pierwsze materiały promocyjne.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta 3 – Dan Fogler komentuje zwolnienie Johnny’ego Deppa

Fanastyczne Zwierzęta 3 - Mads Mikkelsen nowym Grindelwaldem

Fot. Kadr z filmu Fantastyczne Zwierzęta 2 – Zbrodnie Grindelwalda

Fantastyczne zwierzęta to należący do magicznego uniwersum J.K. Rowling spin-off cyklu opowiadającego o przygodach Harry’ego Pottera. Bohaterem nowej serii filmów jest czarodziej Newt Scamander, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stawia czoła złemu czarnoksiężnikowi Gellertowi Grindelwaldowi, dawnemu przyjacielowi Albusa Dumbledore’a.

Na stołku reżyserskim pozostanie twórca dwóch poprzednich części David Yates.  Do swoich ról powrócą Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol i Ezra Miller. Premiera zaplanowana jest na lipiec 2022 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: oficjalny Facebook Madsa Mikkelsena

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?