Advertisement
Advertisement

Free Guy – nowe zdjęcia do filmu z Ryanem Reynoldsem

Pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające bohaterów Free Guy.

W tej ciekawie zapowiadającej się produkcji twórcy spoglądają na gry online z drugiej strony. Co jeśli zamiast być graczem, który ratuje, rabuje, strzela i biega bylibyśmy tylko pionkiem stojącym na drodze człowieka. Taką właśnie postacią jest bohater grany przez Ryana Reynoldsa – kasjer bankowy, który codziennie pada ofiarą rabunku. W Free Guy w pewnym momencie nie chce on już jednak działać według zasad. Zamiast tego staje naprzeciw przestępcom i odkrywa, że jest mieszkańcem miasta wypełnionego questami, przedmiotami do zbierania i innymi NPC.

Zobacz również: The Old Guard – znakomita oglądalności filmu Netfliksa!

Za reżyserię filmu odpowiada Shawn Levy, czyli twórca kilku odcinków Stranger Things, a także wszystkich części Nocy w muzeum. Wytwórnia nie szczędziła z kolei na angażu aktorów. Na ekranie zobaczymy bowiem oprócz Reynoldsa także coraz bardziej popularnego Taikę Waititiego, Joe Keery’ego oraz Jodie Comer. Premierę filmu przewidziano na 3 lipca.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?