Harley Quinn: Blazing Shadows – Zobacz nowy fanowski filmik z Harley Quinn w roli głównej!

Harley Quinn: Blazing Shadows – nowy, inspirowany DC Comics film od Think Big Studios. Opowiada on o Harley Quinn, po jej rozstaniu z Jokerem.

Blazing Shadows jest dostępne na kanale Think Big w YouTube. Film opowiada o Harley (ShiSha Rainbow) pięć lat po jej zerwaniu z Jokerem (Bardo Böhlefeld). Harley opuściła Gotham i wróciła do rodzinnego Brooklynu, gdzie obecnie mieszka ze swoją dziewczyną Poison Ivy (Melanie Hagen). Jednak „wątpliwości, ból i strach” wirują, gdy Harley zaczyna tęsknić za swoimi dniami jako czarny charakter.

Zobacz również: Batwoman – Wiemy kto zagra Czarną Maskę!

Oprócz postaci z DC, fanowski film ma również kilka oryginalnych kreacji, a mianowicie Authority (w tej roli scenarzysta Florian Müssener) a także Kitsune (Johannes Heinrich).

Oczywiście jako film fanowski oparty na postaciach należących do DC i Warner Bros., Blazing Shadows nie może samodzielnie angażować się w działalność komercyjną. Reżyser i producent Thomas Bernecker powiedział:

Chcemy szanować prawa autorskie, a nie czerpać z tego zysk. Jest to raczej uznanie dla twórców i pięknie zaprojektowanych postaci i światów wokół Harley Quinn, Jokera, Batmana i Gotham.

Film miał być również uhonorowaniem dla Harley Quinn i przekazanie jej większej atencji.

Zawsze postrzegaliśmy Harley jako coś więcej niż tylko drugoplanową postać. Harley ma pełny potencjał, by istnieć jako postać niezależna. Moim życzeniem, jako fan Harley, było, aby powstał film, w którym Harley gra główną rolę i abyśmy mogli doświadczyć jej postaci we wszystkich jego aspekty.

DC wypuściło dwa sezony animowanego serialu o tejże bohaterce. Serial nazywa się Harley Quinn. Jest on przeznaczony dla widzów dorosłych. W obsadzie znaleźli się m.in. Kaley Cuoco (Harley Quinn), Alan Tudyk (Joker, Clayface), Lake Bell (Poison Ivy) i Diedrich Bader (Batman). 1. sezon serialu trafił na platformę DC Universe już 29 listopada.


Źródło: YouTube, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Legion Samobójców

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?