Justice League Dark powstanie! J.J. Abrams przejmuje stery!

Pamiętacie jeszcze ten stale przekładany projekt, wokół którego od lat krąży Warner Bros.? Wygląda na to, że jednak dojdzie do skutku.

A zajmie się nim nie byle kto. Justice League Dark zostanie stworzone przez Bad Robot, firmę J.J. Abramsa. Nie ma jeszcze informacji, czy twórca nowych Gwiezdnych Wojen będzie tylko producentem, czy zostanie również reżyserem.

Guillermo Del Toro

kadr z filmu Justice League Dark

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Justice League Dark nie miało jak dotąd szczęścia z aktorskimi adaptacjami. Z początku całą sprawą miał się zajmować Guillermo Del Toro, następnie Doug Liman, a nawet Andres Muschietti. Czy Abrams wreszcie przyczyni się do powstania czegoś więcej od kolejnej animacji? Byłoby dobrze, w końcu to historia o ciekawej grupie zajmującej się paranormalnymi problemami w uniwersum DC. Obo Constantine’a często pojawia się tam Deadman, Spectre, Swamp Thing czy Phantom Stranger.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?