Laleczka – kolejny bohater Toy Story pada ofiarą maniakalnego Chuckiego!

Kolejny plakat filmu Laleczka ukazuje następną ofiarę niezrównoważonego Chuckiego. Tak, i tym razem chodzi o znanego oraz lubianego bohatera animacji Toy Story. To już piąta ofiara Chuckiego pochodząca z wymienionej powyżej produkcji. Kogo jeszcze postanowi obrać sobie za cel tytułowa zabawka? Tego pewnie dowiemy się niebawem, a tymczasem poniżej znajdziecie omówioną grafikę filmu. Warto też dodać, że w najnowszej odsłonie głos tytułowej zabawce podkłada głos Mark Hamill!

Ponadto wypada wspomnieć, że posadę kompozytora filmu objął niedawno Bear McCreary. Z kolei gwiazdami obrazu, który nakręcił Lars Klevberg, są Aubrey Plaza i Brian Tyree Henry. Nie wypada również zapomnieć o scenarzyście. Tekst do horroru sporządził Tyler Burton Smith, czerpiąc inspiracje z pierwowzoru.

Fot.:

Zobacz również: Annabelle wraca do domu – Judy przeżywa prawdziwy koszmar w przerażającym fragmencie filmu!

Tak więc w omawianym remake’u Plaza wystąpi jako matka, która sprezentuje swojemu synowi (nie)sławną laleczkę na jego urodziny. Niemniej tym razem, w przeciwieństwie do pierwowzoru, zabawka nie będzie opętana przez duszę mordercy. Nowa wersja kultowego hitu ukaże bardziej realistyczną wizję znanej opowieści. Zatem zabójcza laleczka będzie wadliwym towarem, której kod został zwyczajnie zhakowany. Dzięki temu, zabawka nie będzie miała żadnych ograniczeń.

W obsadzie Laleczki znajdują się również: Beatrice Kitsos, Ty Consiglio, Carlease Burke i Gabriel Bateman. Remake popularnego horroru zadebiutuje w polskich kinach już 20 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – wytwórnie MGM i Orion

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?