Legion samobójców – fani chcą odpowiednika Snyder Cut. Reżyser zabiera głos

Pozostajemy przy temacie filmów DC. Jak wiadomo, teraz czekamy na pojawienie się w przyszłym roku mitycznej już wręcz Ligi Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut. Oczywiście teraz wielu widzów miałoby ochotę obejrzeć edycję stworzoną przez Ayera.

W jego produkcji też bowiem sporo mówiło się o tym, że Warner Bros. namieszał, zastępując wiele treści reżysera papką od m.in. twórców… teledysków. Sam Ayer odpisał na Twitterze, że wypuszczenie ewentualnej innej wersji produkcji nie zależy od niego, co z kolei oznacza, iż całość może pozostać w sferze plotek. Może jednak potencjalny sukces Snyder Cut skłoni wytwórnię do zrobienia podobnego ruchu z tym projektem?

Zobacz również: Doom Patrol – oto pierwsze zdjęcia z 2. sezonu!

Pierwsza część Legionu samobójców, mimo bardzo negatywnych opinii w mediach, zarobiła naprawdę spore pieniądze, łącznie ponad 745 milionów dolarów. Film jest także laureatem Oscara, i mimo że tylko w kategorii najlepsza charakteryzacja, to jednak niewiele dzieł superhero, które mogą poszczycić się tą statuetką. Obsadę pierwszej części stanowią min. Will Smith jako Deadshot, Jared Leto jako Joker, Margot Robbie jako Harley Quinn, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Jai Courtney jako Boomerang. Reżyserem był David Ayer.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Legion samobójców

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?