Mayday – przyspieszono premierę polskiej komedii

Mayday to nowa polska komedia z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Premiera filmu została przyspieszona o dwa tygodnie i produkcja wejdzie do kin już 10 stycznia.

Mayday to nowa komedia Sama Akiny, reżysera przebojów Planeta Singli 2 i Planeta Singli 3, której scenariusz przygotowali razem z nim Jules Jones (trylogia Planeta singli), Hanna Węsierska (Lejdis, Śniadanie do łóżka, Jak pozbyć się cellulitu) oraz Wojciech Pałys. W rolach głównych pojawią się Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Adam Woronowicz.

Zobacz również: 1800 gramów – recenzja TVNowskiego dramatu o adopcji

fot. materiały prasowe

Film przedstawi historię Janka Kowalskiego (Piotr Adamczyk), który prowadzi podwójne życie. Jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… jest mężem Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu drugiej. Janek kocha je jednak równie mocno – jedna go wspiera, a druga sprawia, że czuje się jak mężczyzna. Pewnego dnia zdarza mu się nieoczekiwany wypadek. Paniczna ucieczka ze szpitala, grupa bandytów żądająca zawrotnej sumy pieniędzy oraz depczący mu po piętach policjant (Andrzej Grabowski) to nic w porównaniu z tym, co może stać się z życiem Janka, jeżeli którakolwiek z jego ukochanych dowie się o jego małżeństwie. Z pomocą przychodzi mu dawny znajomy – Staszek (Adam Woronowicz). Wspólnie wyruszają w podróż, która nie może skończyć się dobrze. Lawina zdarzeń, pomyłek i niewyobrażalnych zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Małe kłamstewka będą miały kolosalne skutki.

Komedia pojawi się w kinach 10 stycznia 2020 roku. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Źródło: informacja prasowa /ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?