Mayday – zwiastun i plakat komedii z Piotrem Adamczykiem

Mayday, nowa komedia twórców Planety Singli 2 i 3, Lejdis i Śniadania do łóżka, to ekranizacja jednej z najpopularniejszych sztuk świata, która podbiła serca widzów od Europy po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy. Dzisiaj zaprezentowano zwiastun oraz plakat produkcji.

W Mayday śledzimy losy Janka (Piotr Adamczyk), który prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Zobacz również: Psy 3. W imię zasad – Bogusław Linda w teledysku O.S.T.R. i Sebastiana Fabijańskiego!

Mayday 2020 film

fot. materiały prasowe

W rolach głównych filmu o jednym mężczyźnie, dwóch jego żonach i setkach wynikających z tego kłopotów pojawiają się: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Tomasz Oświeciński, Ewa Kasprzyk i Krzysztof Czeczot. Za reżyserię odpowiada Sam Akina, który również przygotował scenariusz wspólnie z Jules Jones (trylogia Planeta singli), Hanną Węsierską (Lejdis, Śniadanie do łóżka, Jak pozbyć się cellulitu) oraz Wojciechem Pałysem.

Premiera Mayday odbędzie się 10 stycznia 2020 roku. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?