Men in Black International z pierwszymi recenzjami

Nowa część kultowego cyklu powoli będzie wchodzić na ekrany. W związku z tym pojawiły się pierwsze recenzje krytyków. I jak na razie nie brzmi to zachęcająco.

Jak na razie na Rotten Tomatoes Men in Black International otrzymało zaledwie 34% pozytywnych recenzji. W głównej mierze krytykuje się nieśmieszny scenariusz, którego nie da się zatuszować masą akcji, gadżetów i nowych rodzajów obcych. Często powtarza się również, że jest to produkcja zupełnie niepotrzebna. W pozytywnych tekstach mówi się o chemii pomiędzy głównymi bohaterami, jednak w tych drugich zdarzają się wzmianki o tym, że Chris Hemsworth i Tessa Thompson nie dali rady utworzyć tandemu na miarę tego z Thor: Ragnarok.

Zobacz również: Marvel ponownie spróbuje wprowadzić Inhumans do uniwersum?

Powitajcie więc nowe pokolenie agentów. Historia podąża śladami tytułowych bohaterów, którzy zostają wciągnięci w sprawę tajemniczej śmierci. Z popełnionym przestępstwem niestety powiązani są kosmici. Zatem kryminalna zagadka ma zasięg międzygalaktyczny i musi zostać, czego nietrudno się domyślić, jak najszybciej rozwiązana. Agenci natychmiast ruszają do boju, przeżywając po drodze nieziemskie przygody. Jesteście ciekawi, jak to wszystko się rozstrzygnie? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam już na seans. Ze zwiastunów obraz wygląda niesamowicie i na pewno warty jest waszej uwagi.

Reżyserem widowiska zatytułowanego Men in Black International został F. Gary Gray. W obsadzie filmu występują m.in.: Tessa Thompson, Chris Hemsworth, Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Rebecca Ferguson i Emma Thompson.

Omawiany obraz zadebiutuje w polskich kinach już 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: Rotten Tomatoes / Ilustracja wprowadzenia – Sony Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?