Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Oh. What. Fun. z Michelle Pfeiffer powiększa swą obsadę! To głośne nazwiska

Autor: Kacper Domański
24 maja 2024
Oh. What. Fun. z Michelle Pfeiffer powiększa swą obsadę! To głośne nazwiska

Jakiś czas temu pisaliśmy, że powstaje nowa świąteczna komedia z Michelle Pfeiffer w roli głównej. Teraz dowiadujemy się, że obsada Oh. What. Fun. otrzymała swą aktualizację i to o naprawdę ciekawe nazwiska.

Czy Oh. What. Fun. okaże się nowym świątecznym hitem? Tego nie wiemy, ale z taką obsadą produkcja ta na pewno nie przejdzie bez echa. Oprócz Michelle Pfeiffer w projekt zaangażowali się Jason Schwartzman, Eva Longoria, Joan Chen, Devery Jacobs, Havana Rose Liu oraz Maude Apatow, jednak na chwilę obecną są to wyłącznie wstępne rozmowy odnośnie ról w komedii. Wiemy jednak, że swój epizod w filmie zaliczy tegoroczna nominowana do Oscara Danielle Brooks, a oprócz niej wystąpią także Felicity Jones, Chloë Grace Moretz, Denis Leary i Dominic Sessa.

Więcej o komediach przeczytasz w Movies Room:

Co jeszcze wiemy o Oh. What. Fun?

Główną bohaterką filmu będzie Claire Clauster (Michelle Pfeiffer), która chce zorganizować specjalne wyjście rodzinne z okazji świąt, jednak jej najbliżsi zapominają o nim. Mimo wszystko Claire nie zamierza rezygnować ze swoich planów, a jej najbliżsi z czasem zdają sobie sprawę z tego, że kobieta zaginęła. W tym momencie święta stają pod znakiem zapytania. 

Reżyserem filmu jest Michael Showalter, twórca takich filmów, jak Oczy Tammy Faye czy również produkowanego przez Amazon MGM Na samą myśl o Tobie, który stał się tegorocznym hitem platformy Amazon Prime Video. Scenariusz powstał za to na podstawie opowiadania Chandlera Bakera opublikowanego przez Amazon Original Stories.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Francuskie wyjście

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.