Rupert Grint nadal gotowy do powrotu jako Ron Weasley

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych ról Ruperta Grinta jest postać Rona Weasleya z serii filmów o Harrym Potterze. Po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć w tej roli w 2001 roku. Po ponad dekadzie Rupert Grint nie wyklucza powrotu do postaci Rona.

Gwiazda Harry’ego Pottera Rupert Grint, potwierdza, że jest gotowy wrócić do roli Rona Weasleya w przyszłych projektach, jeśli takie zostaną zapoczątkowane. Brytyjska seria książek dla dzieci o młodym czarodzieju, który przeżył zabójcze zaklęcie Lorda Voldemorta, zrodziła jedną z najbardziej dochodowych franczyz wszechczasów. Niewątpliwie obejmowała ona filmy, parki rozrywki, gry wideo i wiele innych gadżetów oraz miejsc opartych na świecie czarodziejów. Daniel Radcliffe , Rupert Grint i Emma Watson zyskali światową sławę, pojawiając się we wszystkich filmach w latach 2001-2011.

Radcliffe i Watson wkrótce osiągnęli sukcesy w karierze aktorskiej. Jednak Grint po Harrym Potterze i Insygniach Śmierci Część 2 rozważał całkowite zaprzestanie kariery aktorskiej. Mimo że, początkowo jego kariera była ograniczona, z powodu nierozerwalnego połączenia z najsłynniejszą rolą, Grint odnosił sukcesy w produkcjach telewizyjnych. Odniósł sukces jako główny bohater serialu  M. Night Shyamalan’s Servant.

Zobacz również: Johnny Depp dostanie jednak pełną gażę za Fantastyczne zwierzęta 3?

W wywiadzie dla ComicBook przyznał, że nawet po dekadzie jest gotowy do powrotu do świata czarodziei. Poza prequelami  jakimi są Fantastyczne Zwierzęta cały cykl filmowy jest uśpiony.

Nie wiadomo, czy historia z dorosłym, oryginalnym trio pojawi się na dużym ekranie w najbliższym czasie ale Rupert Grint jest na to gotowy:

Nigdy nie mów nigdy. Nigdy bym nie powiedział, absolutnie nie. To była ogromna część mojego życia. Bardzo lubię postać Rona Weasleya i całą historię. Byłbym na to gotowy w odpowiedni czasie.

Nie jest jasne jak Rupert Grint mógłby ponownie wcielić się w postać Rona Wesleya na dużym ekranie. Dorosły  Ron wraz z rodziną pojawia się w sztuce Harry Potter i Przeklęte Dziecko nawiązującej do świata czarodziei. Fantastyczne Zwierzęta straciły ostatnio jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w obsadzie jaką był Johnny Deep. Wnioskować można, że sequel Harry’ego Pottera mógłby się okazać kasowym hitem. Z pewnością jeśli powstanie taki projekt, każdy producent jest gotowy przyjąć Grinta do swojej obsady.

 


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa

 

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?