Tenet – data premiery ponownie przełożona

Niestety, pojawiły się mało przyjemne wieści w sprawie Tenet.

Po obawach w związku z premierą Mulan – która też wkrótce otrzyma zapewne inną datę – przerzucono premierę filmu Nolana z 31 lipca na 12 sierpnia. Powód jest niebłahy, bo rekordowa liczba zarażonych koronawirusem w USA. Warner Bros. stara się dopasować wejście do kin do widzów, więc obawy o to, że data zostanie przesunięta jeszcze dalej, są w pełni uzasadnione.

Zobacz również: Mulan z możliwymi dodatkowymi opóźnieniami

W obsadzie znaleźli się między innymi John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy i Michael Caine. W roli epizodycznej pojawić ma się również polski aktor Marcel Sabat.

Producentami filmu Tenet są Emma Thomas i Christopher Nolan. Producentem wykonawczym jest Thomas Hayslip.

Źródło: The Hollywood Reporter  / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?