The Electric State – Millie Bobby Brown w nowym filmie braci Russo!

Millie Bobby Brown wystąpi w filmie science-fiction The Electric State. Ekranizacja powstanie dla Universal Pictures, a reżyserami i producentami są Anthony i Joe Russo.

Film powstanie na podstawie ilustrowanej powieści Simona Stalenhaga o tym samym tytule. Fabuła rozegra się w alternatywnej przyszłości i skoncentruje się na nastolatce (Brown), do której zaginiony brat wysyła dziwnego robota. Dziewczyna wraz z robotem wyruszą na poszukiwanie brata.

Bracia Russo powiedzieli:

Cieszymy się, że zawarliśmy umowę z Universal Pictures, które zobowiązało się do kinowej premiery The Electric State. To niesamowita wiadomość dla nas jako twórców filmowych i dla widzów na całym świecie, którzy chcą ponownie zobaczyć filmy w kinach. Jest to również pozytywny znak, że wraz z pojawieniem się szczepionek powraca rynek kinowy.

Za scenariusz do filmu odpowiadją Christopher Markus i Stephen McFeely, którzy napisali scenariusze do Avengers: Koniec gry i Avengers: Wojna bez granic.

Zobacz także: QUIZ: Rozpoznasz seriale Apple TV+ po kadrze?

Brown pracuje aktualnie nad czwartym sezonem Stranger Things, gdzie wciela się w rolę Jedenastki. Do tej pory wystąpiła także w filmach takich jak Enola Holmes czy Godzilla kontra Kong.


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Stranger Things

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?