The Last of Us – twórca Czarnobyla tworzy serialową adaptację dla HBO!

Gra studia Naughty Dog po dziś dzień jest uważana za jeden z najlepszych ekskluzywnych tytułów na konsolę PS4 (niektórzy nawet określają ją jako najlepszy tytuł w historii). Dlatego też decyzja o adaptowaniu The Last of Us z pewnością jest sporym wydarzeniem, ale raczej nie powinna być niespodzianką.

Za scenariusz gry weźmie się oczywiście Neil Druckmann – twórca pierwsze oraz nadchodzącej drugiej części The Last of Us – oraz Craig Mazin, który w ubiegłym roku zachwycił nas rewelacyjnym Czarnobylem. Koproducentami serialu, który powstanie dla stacji HBO, będzie Sony Pictures Television wraz z Plaustation Productions.

The Last of Us

Screen z gry The Last of Us: Remastered

Zobacz również: Scooby-Doo! – dawno niewidziana postać Hanna-Barbera w finalnym zwiastunie!

Opis gry: Opuszczone miasta pochłonięte przez przyrodę. Populacja zdziesiątkowana nowoczesną zarazą. Ci, którzy przetrwali, zabijają się o jedzenie, broń, cokolwiek, co mogą zdobyć. Brutalny Joel i Ellie, nastolatka, która jest odważniejsza i mądrzejsza niż wskazywałby jej wiek, muszą działać wspólnie, jeśli chcą przetrwać podróż przez Stany Zjednoczone.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?