Magdalena Boczarska jako polska Mary Poppins w Storytel! Premiera audiobooka i konkurs!

85 lat temu pojawiła się po raz pierwszy na łamach powieści dla dzieci napisanej przez Pamelę L. Travers. Od 55 lat można ją oglądać w musicalu wyprodukowanym przez Disney’a zatytułowanym jej imieniem i nazwiskiem. Niedawno powróciła na dużym ekranie. Teraz głosem Magdaleny Boczarskiej zabiera nas w niezwykłą podróż do świata dziecięcej wyobraźni. Poznajcie polską Mary Poppins w nowym tłumaczeniu i niezwykłej interpretacji, do usłyszenia już od 14 września tylko na platformie Storytel.

 

Mary Poppins, surowa guwernantka z magicznymi mocami, którą pokochały dzieci na całym świecie, w końcu doczekała się polskiej interpretacji. Już 14 września, w aplikacji Storytel, premiera pierwszej części serii Mary Poppins. W rolę tytułowej niani wciela się Magdalena Boczarska, której niezwykła kreacja aktorska uwieczniona została również przez Storytel w materiale wideo, przygotowanym specjalnie z okazji premiery pierwszego audiobooka o Mary Poppins.

Kocham zabierać w świat wyobraźni, na tym polega mój zawód, i w tym jestem podobna do Mary Poppins. Jako mama zauważam też u siebie pewnego rodzaju stanowczość, czy takie oldskulowe podejście do wychowania. Przeczytanie Mary Poppins było dla mnie wyzwaniem. Pierwszy raz mierzyłam się z czytaniem w studiu powieści, co wymagało ode mnie sporo cierpliwości, precyzji i pełnej koncentracji. Wiedziałam, że książka jest dedykowana najmłodszym, a kiedy dzieci słuchają audiobooka to tak jakby ktoś czytał czy opowiadał im bajkę. Opowiadanie bajek od wieków służyło temu, żeby rozwijać wyobraźnię dzieci. Zależało mi, żeby przeczytać tę historię jak najlepiej, aby ten audiobook był jak bajka opowiedziana w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Była to dla mnie ogromna lekcja, także warsztatu aktorskiego, ale było warto, bo to piękna historia.- mówi Magdalena Boczarska.

Daj się porwać wyobraźni i weź udział w niezwykłym konkursie, w którym do wygrania jest wyjazd do Disneylandu! Więcej na marypoppins.storytel.com
W sumie Magdalena Boczarska przeczyta dla Storytel sześć powieści o losach próżnej i zadufanej w sobie, ale najlepszej niani pod słońcem. Wszystko w nowym, odświeżonym tłumaczeniu autorstwa Marcina Mortki. Audiobooki będą dostępne tylko na platformie Storytel.
MP_KV_ok.jpg

Daj się porwać wyobraźni i wygraj!

 

Legendarna guwernantka wkracza do akcji, by wyręczyć zabieganych rodziców. W najnowszej kampanii promującej serię audiobooków o Mary Poppins Storytel sięgnął po hasło „Daj się porwać wyobraźni”. Oprócz serii audiobooków, które zabiorą nie tylko dzieci, ale i dorosłych słuchaczy w magiczną podróż do najbardziej odległych zakątków wyobraźni, Storytel przygotował również wyjątkowy KONKURS.
Aby wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest wycieczka do Disneylandu, wystarczy wejść na dedykowaną projektowi stronę internetową www.marypoppins.storytel.com i opisać historię, którą podpowiada wyobraźnia po wysłuchaniu jednego z trzech fragmentów audio, przygotowanych specjalnie na potrzeby zabawy, a następnie wypełnić krótki formularz. Konkurs startuje wraz z premierą i potrwa do 29 września. Oprócz nagrody głównej, do wygrania w konkursie jest również spotkanie z polską Mary Poppins!
Wejdź na http://marypoppins.storytel.com i wygraj wycieczkę do Disneylandu dla dwóch osób!
Obrazek główny: Storytel / Marek Ogień

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?